Spôsoby dopravy

020 odoslanie vnutrostatna 2

Doručenie v rámci SR aj do 24 hodín

Spôsoby dopravy - Vašu objednávku rýchlo doručíme do akejkoľvek časti Slovenskej republiky v priebehu 72 hodín od zadania objednávky. Našu službu doručenia môžeme ponúknuť aj pre miesta v celej Európskej únii a celosvetovo.
Doručovanie realizujeme prostredníctvom kuriérskej sploločnosti DPD (www.dpd.sk). Štandardná doba doručenia je do nasledujúceho pracovného dňa od odoslania zásielky, pričom uzávierka zvozu v daný deň je cca 12:00 hod.

Cena dopravy DPD kuriérom vrámci SR - 3,50€/balík

Ak máte záujem, dokážeme tlačiť aj EXPRESNE a to tak že do 24 hodín od dodania a odsúhlasenia tlačových dát (do 10:00) Vám objednávku doručíme kuriérskou spoločnosťou DPD.

Máte tiež možnosť osobného odboru v našej prevádzke v Printnito v Bánovciach nad Bebravou na adrese SNP 645/18,. Poskytujeme aj flexibilné dohody o vyzdvihnutí mimo bežných pracovných hodín (víkendy, sviatky, atď.).

Doprava Zadarmo nad 50€

K objednávke nad 50 € + DPH ponúkame dopravu zadarmo pre štandardné spôsoby dopravy.
Bežné termíny expedície sú do 24 pracovných hodín.
Na e-shope aj v košíku uvádzame predpokladané termíny dodania.
V prípade doručenia do CZ sa účtuje jednorázový manipulačný poplatok 5€.

Spôsoby platby

online shopping action hands with credit card smartphone effortless online purchase hands

Vyberte si, akým spôsobom chcete vašu objednávku zaplatiť, aby vám to čo najviac vyhovovalo.

Dobierkou

Objednávku do 50 € zaplatíte pri dodaní balíčka na vašej adrese. S potlačou vášho trička začneme ihneď po prijatí objednávky, pri doprave DPD ho dostanete do 3 dní.
Cena tohto spôsoby platby je 1 €.

Bankovým prevodom

Objednávku zaplatíte vopred. S potlačou vášho trička začneme ihneď po prijatí platby. Ak potrebujete mať objednávku zaradenú do výroby rýchlejšie, prosíme pošlite nám potvrdenie o úhrade na e-mail info@printnito.sk .Peniaze pošlete na účet IBAN: SK16 0900 0000 0051 7801 8892  a ako variabilný symbol uvediete číslo objednávky. Tento spôsob platby je zadarmo.

Kartou on-line

Objednávku zaplatíte vopred prostredníctvom on-line platobnej brány GlobalPayments. S potlačou vášho trička začneme okamžite po prijatí platby. Tento spôsob platby je zadarmo.